Reklama
Reklama

Nastolatek pobity przez kontrolerów w autobusie

fot. Kalisz24.INFO

Jeden z kontrolerów został zwolniony, dwóch poniosło kary finansowe.

Do zdarzenia doszło w Kaliszu. 14-latek, który prawdopodobnie podróżował bez biletu miał zostać pobity w ubiegłym tygodniu w autobusie linii nr 19E przy przystanku autobusowym Nowe Skalmierzyce / Rynek.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Sprawą zajął się portal Kalisz24.INFO po informacji od Czytelnika. Doszło do mocnego pobicia, uderzenia chłopaka w jądra przez jednego kontrolera. Został nawet popchnięty i uderzył o tylną szybę w autobusie. Kierowca nie chciał wezwać policji. Po otwarciu drzwi przestraszony i poturbowany nastolatek uciekł - pisał Czytelnik portalu. Kaliskie

Linie Autobusowe zaraz po zgłoszeniu zareagowały natychmiastowo. W związku z incydentem do jakiego doszło w dniu 26 listopada br. w autobusie linii nr 19E, Kaliskie Linie Autobusowe Spółka z o.o. informują, że kontroler, który przekroczył swoje uprawnienia szarpiąc się z pasażerem został zwolniony z pracy w trybie dyscyplinarnym - informuje przewoźnik cytowany przez lokalny portal. Pozostali kontrolerzy zostali ukarani karami dyscyplinarnymi i finansowymi. O całym zdarzeniu zostały też zawiadomione organy ścigania, którym przekazaliśmy zabezpieczony monitoring - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
28.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro